Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu electrod bipolar de inalta frecventa pentru Autocon II 400 cu conector de tip Storz
- Număr anunț
- DA21770057
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.076,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.076,40 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 11:46
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 07:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.076,40 RON
din 1.076,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro