Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat
Rezervor pompa MiniMed 3 ml
- Număr anunț
- DA21767510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 42122410-7 · Pompe medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114 RON
- Valoare atribuită
- 110,40 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 10:16
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 07:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110,40 RON
din 114 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 3,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.