Ofertă acceptată Cumpărare directă

camasa bluza

Număr anunț
DA21765668
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PAZA PRAHOVA (CUI 27295698)
Furnizor / câștigător
CROITORIA LA TARA SRL (CUI RO34282887)
Cod CPV
18330000-1 · Tricouri si camasi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.150 RON
Valoare atribuită
7.150 RON
Data publicării
16.11.2018 09:03
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.150 RON

din 7.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.