Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT VASE + ACC SI MASA TIP DULAP

Număr anunț
DA21775876
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
42959000-3 · Masini de spalat vasele, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.202,25 RON
Valoare atribuită
9.202,25 RON
Data publicării
17.11.2018 10:48
Termen limită
22.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.202,25 RON

din 9.202,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.