Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pierce ™ ECL Plus Western Blotting Substrates
- Număr anunț
- DA21741417
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.256 RON
- Valoare atribuită
- 2.256 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 10:50
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.256 RON
din 2.256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro