Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie generator de curent NRG 325 R putere maxima 325 kVA
- Număr anunț
- DA21748470
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
- Furnizor / câștigător
- ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI RO34147856)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.215,33 RON
- Valoare atribuită
- 3.215,33 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:59
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.215,33 RON
din 3.215,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro