Ofertă acceptată Cumpărare directă

BONURI VALORICE DE CARBURANTI

Număr anunț
DA21766349
Autoritate contractantă
Regia de Administrare a Domeniului Public si Privat al judetului Arges (CUI RO27457340)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.808 RON
Valoare atribuită
16.808 RON
Data publicării
16.11.2018 09:33
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.808 RON

din 16.808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.