Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere de autoturisme particulare cu sofer (Rev.2)

Număr anunț
DA21726092
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Carpati Sinaia (CUI 19066219)
Furnizor / câștigător
HORES ACTIVE SRL (CUI 35234381)
Cod CPV
60171000-7 · Inchiriere de autoturisme particulare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
13.11.2018 09:41
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.