Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparatii la drumul Nyir din Comuna Corund

Număr anunț
DA21787694
Autoritate contractantă
Comuna Corund (CUI 4246084)
Furnizor / câștigător
LORINCZ DOMOKOS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25195714)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
19.11.2018 14:27
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.