Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INTRERUPATOR AUTOMAT DIFERENTIAL 1P+N 30MA DPNA VIGI 20A C 4,5KA AC
- Număr anunț
- DA21785923
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,76 RON
- Valoare atribuită
- 369,76 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 13:28
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
369,76 RON
din 369,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro