Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie piese de schimb auto de origine conform ADV 1043571
- Număr anunț
- DA21783332
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.899,63 RON
- Valoare atribuită
- 7.899,63 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 12:09
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.899,63 RON
din 7.899,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro