Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE COPIATOR

Număr anunț
DA22264706
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porolissum al judetului Salaj (CUI 4494667)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695 RON
Valoare atribuită
695 RON
Data publicării
22.01.2019 12:21
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695 RON

din 695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.