Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet consumabile 15 poz R27596 SALANTA LIANA
- Număr anunț
- DA21779249
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.226,64 RON
- Valoare atribuită
- 3.226,64 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 10:12
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.226,64 RON
din 3.226,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro