Ofertă acceptată Cumpărare directă

castraveti murati

Număr anunț
DA22257857
Autoritate contractantă
G.P.P. DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29074219)
Furnizor / câștigător
LIN & EMA SRL (CUI RO13313735)
Cod CPV
03221270-9 · Castraveti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86,60 RON
Valoare atribuită
86,60 RON
Data publicării
21.01.2019 14:22
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86,60 RON

din 86,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.