Ofertă acceptată
Cumpărare directă
diverse articole si materiale de reparatii si intretinere
- Număr anunț
- DA21776299
- Autoritate contractantă
- Comuna Blajani (CUI 3724504)
- Furnizor / câștigător
- PEDROMIR SRL (CUI RO20603634)
- Cod CPV
- 44140000-3 · Produse pentru materialele de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,36 RON
- Valoare atribuită
- 588,36 RON
- Data publicării
- 18.11.2018 17:31
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 18:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,36 RON
din 588,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro