Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE DE SCHIMB SI REPARATIE DACIA LOGAN 1.5DCI

Număr anunț
DA21419908
Autoritate contractantă
Teatrul de Arta Deva (CUI 4374610)
Furnizor / câștigător
RRS MOTORS SRL (CUI RO18575702)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.897,36 RON
Valoare atribuită
3.897,36 RON
Data publicării
09.10.2018 10:26
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.897,36 RON

din 3.897,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.