Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVCII DE INTRETINERE SI REPARARE A ECHIPAMENTELOR CF.ADV1058129
- Număr anunț
- DA22254273
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.304 RON
- Valoare atribuită
- 11.304 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 11:33
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.304 RON
din 11.304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro