Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMBINATII (CEFTOLOZANUM+TAZOBACTAMUM) - ZERBAXA 1 g/0,5 g
- Număr anunț
- DA21765871
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.289,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.289,20 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 09:14
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.289,20 RON
din 3.289,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro