Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANTI-VIMENTIN/MOUSE ANTI-/MDM2 /P53 (ACK 382)/P53[PS15]/ANTI-CLEAVED
- Număr anunț
- DA21768421
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 33651500-3 · Imunoseruri si imunoglobuline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.910,40 RON
- Valoare atribuită
- 9.910,40 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 10:47
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.910,40 RON
din 9.910,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro