Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE

Număr anunț
DA21785415
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP UNIVERSUL COPIILOR (CUI 17971458)
Furnizor / câștigător
ROMSERG EXIM SRL (CUI RO14159295)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886,50 RON
Valoare atribuită
886,50 RON
Data publicării
19.11.2018 13:12
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886,50 RON

din 886,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.