Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de repararea si intretinerea echipamentelor IT

Număr anunț
DA22232640
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit Lumea Copilariei (CUI 24584993)
Furnizor / câștigător
IT NETWORK ACTIVE SOLUTIONS SRL (CUI RO30400203)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630,24 RON
Valoare atribuită
3.630,24 RON
Data publicării
16.01.2019 15:02
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.630,24 RON

din 3.630,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.