Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carne pui

Număr anunț
DA21750357
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOMNEASCA (CUI 17220477)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,20 RON
Valoare finală
361,20 RON
Data publicării
14.11.2018 16:27
Data finalizării
19.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.