Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PULPE DE PUI CU OS, ÎNTREGI, FARA SPATA (NEINJECTATE)
- Număr anunț
- DA21713111
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI (CUI 4541858)
- Furnizor / câștigător
- FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296,84 RON
- Valoare finală
- 296,84 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 10:22
- Data finalizării
- 19.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.