Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere produse de iluminat festiv 2018-2019, Oras Chitila

Număr anunț
DA21778049
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
SWISS CITY SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO28311686)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.660 RON
Valoare atribuită
129.660 RON
Data publicării
19.11.2018 09:26
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.660 RON

din 129.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.