Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringa/Seringi 10 ml cu ac/TIP LUER SLIP - BIOSAFE
- Număr anunț
- DA22265128
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.108 RON
- Valoare atribuită
- 3.108 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 12:46
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.108 RON
din 3.108 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro