Ofertă refuzată Cumpărare directă

DRAPERIE SOFT 8130/V247

Număr anunț
DA21752631
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39515200-7 · Draperii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,20 RON
Valoare finală
283,20 RON
Data publicării
15.11.2018 09:29
Data finalizării
19.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.