Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat
REACTIVI
- Număr anunț
- DA22261563
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.379 RON
- Valoare atribuită
- 3.254 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2019 09:40
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.254 RON
din 3.379 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 125 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.