Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perlit horticol 1-4mm

Număr anunț
DA22261188
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
Cod CPV
14800000-9 · Diverse produse minerale nemetalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,05 RON
Valoare atribuită
168,05 RON
Data publicării
22.01.2019 09:17
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,05 RON

din 168,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.