Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE INTRETINERE SI REPARARE A DRUMURILOR DE HOTAR
- Număr anunț
- DA22260911
- Autoritate contractantă
- Comuna Sacel (Primaria Comunei Sacel) (CUI 3627536)
- Furnizor / câștigător
- BIZMARCRIN UNIVERSAL SRL (CUI 37099265)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.945 RON
- Valoare atribuită
- 25.945 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 09:00
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.945 RON
din 25.945 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro