Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOPATA+COADA LEMN

Număr anunț
DA22258738
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
44514100-7 · Manere de unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,28 RON
Valoare atribuită
114,28 RON
Data publicării
21.01.2019 15:03
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,28 RON

din 114,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.