Ofertă acceptată Cumpărare directă

ace de unica folosinta siliconate, neural therapy -STERICAN G23X2 3/8" (0,60 X 60mm)

Număr anunț
DA22255305
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
21.01.2019 12:20
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 07:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.