Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fierbator de apa GORENJE K17FEII, 1.7l, 2200W, metalic
- Număr anunț
- DA21786183
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural Carmen Sylva Sinaia (CUI 2843957)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 15863000-5 · Ceai (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83,99 RON
- Valoare atribuită
- 83,99 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 13:36
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
83,99 RON
din 83,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro