Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat

Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida ), Melc cu vanilie

Număr anunț
DA21785469
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,40 RON
Valoare atribuită
143,40 RON 5,3% sub estimat
Data publicării
19.11.2018 13:14
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,40 RON

din 151,40 RON estimat 5,3%

Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 8 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.