Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcator C4/36-90
- Număr anunț
- DA21778731
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apărării Naționale - Unitatea Militară 02512 (CUI RO4316090)
- Furnizor / câștigător
- HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
- Cod CPV
- 31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,46 RON
- Valoare atribuită
- 327,46 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 09:54
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,46 RON
din 327,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro