Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare produse alimentare - produse de patiserie si cofetarie

Număr anunț
DA21777991
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.52 (CUI 4192693)
Furnizor / câștigător
ALEXA TOPAZ SRL (CUI 30514089)
Cod CPV
15820000-2 · Piscoturi si biscuiti; produse de patiserie si de cofetarie conservate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765,90 RON
Valoare atribuită
765,90 RON
Data publicării
19.11.2018 09:24
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 17:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765,90 RON

din 765,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.