Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CHEC CU CACAO 500G
- Număr anunț
- DA21776257
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
- Furnizor / câștigător
- VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
- Cod CPV
- 15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,12 RON
- Valoare atribuită
- 149,12 RON
- Data publicării
- 18.11.2018 13:44
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,12 RON
din 149,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro