Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 81,7% sub estimat
MIERE
- Număr anunț
- DA21773762
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 256 (CUI 4659412)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
- Cod CPV
- 15831000-2 · Zahar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177,50 RON
- Valoare atribuită
- 32,50 RON 81,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 14:11
- Termen limită
- 22.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,50 RON
din 177,50 RON estimat
81,7%
Adjudecat la 18,3% din estimat · economie 145 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.