Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gazduire Server Dedicat v1
- Număr anunț
- DA22233784
- Autoritate contractantă
- Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI RO18282850)
- Furnizor / câștigător
- CH-NET SRL (CUI RO17644952)
- Cod CPV
- 72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 23:27
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 20:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.200 RON
din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro