Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATIE SI INTR. LA BV44PMS

Număr anunț
DA21402717
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
AUTOKOV SRL (CUI RO11735849)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.316,99 RON
Valoare atribuită
1.316,99 RON
Data publicării
05.10.2018 13:55
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.316,99 RON

din 1.316,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.