- Număr anunț
- DA22254695
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL BARLAD (CUI 4446414)
- Furnizor / câștigător
- RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478,50 RON
- Valoare atribuită
- 478,50 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 11:52
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
478,50 RON
din 478,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro