Ofertă acceptată Cumpărare directă

Halat din tercot de 240 gr/mp , maneca lunga , elastic la mansete , inchidere in fata cu nasturi

Număr anunț
DA21778724
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
COMFORTEX SRL (CUI RO26817106)
Cod CPV
18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74 RON
Valoare atribuită
74 RON
Data publicării
19.11.2018 09:53
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74 RON

din 74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.