Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE A4 BRILLIANT YELLOW 80GR/MP,CABLU VGA 1.8M SPACER,TASTATURA SPACER USB SPKB-520
- Număr anunț
- DA21786885
- Autoritate contractantă
- CLUBUL COPIILOR (CUI 2614317)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
- Cod CPV
- 30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,94 RON
- Valoare atribuită
- 157,94 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 13:58
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,94 RON
din 157,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro