Ofertă acceptată Cumpărare directă

bec led lumina calda fasung E14, 5W

Număr anunț
DA22256823
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
ECO ACTIV LIGHT SRL (CUI 32982515)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,50 RON
Valoare atribuită
277,50 RON
Data publicării
21.01.2019 13:32
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,50 RON

din 277,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.