Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR AOC E970SW LED 19''

Număr anunț
DA21779667
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,93 RON
Valoare atribuită
331,93 RON
Data publicării
19.11.2018 10:25
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,93 RON

din 331,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.