Ofertă refuzată
Cumpărare directă
pachet intretinere 24364
- Număr anunț
- DA21773254
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- BLK RO ALUMINIUM INDUSTRY SRL (CUI 20060961)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.077,40 RON
- Valoare finală
- 2.077,40 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 13:46
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.