Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat
CCA 500G SOLOM.CASCAVAL RUCAR
- Număr anunț
- DA22256675
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,80 RON
- Valoare atribuită
- 179,37 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2019 13:24
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,37 RON
din 190,80 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 11,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.