Ofertă refuzată Cumpărare directă

Monitor de 21,5 inch rezolutie Full HD

Număr anunț
DA21756319
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU (CUI 4266294)
Furnizor / câștigător
ZENDORA TECH SRL (CUI RO29135995)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.658,88 RON
Valoare finală
8.658,88 RON
Data publicării
15.11.2018 11:32
Data finalizării
19.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.