Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse curatenie

Număr anunț
DA21756122
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR SECTOR 4 (CUI 33605432)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,53 RON
Valoare atribuită
844,53 RON
Data publicării
15.11.2018 11:24
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

844,53 RON

din 844,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.