Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECO HIPP 1 LAPTE PRAF 300G NEW

Număr anunț
DA22255286
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,60 RON
Valoare atribuită
199,60 RON
Data publicării
21.01.2019 12:20
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,60 RON

din 199,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.