Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banner personalizat 1 fata 85 x 195 cm

Număr anunț
DA21787994
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE TEODOR CINCU- TECUCI (CUI 5569881)
Furnizor / câștigător
ATTRACTIVE ADV SRL (CUI RO31273221)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
19.11.2018 14:38
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.